AKTUALNOŚCI

SZCZEGÓLNE ZAPROSZENIE !!! Podziel się swymi pamiątkami ze spotkań, ze św. Janem Pawłem II

Mijają lata…, czas zaciera wspomnienia… ZAPRASZAMY więc do podzielenia się WSPOMNIENIAMI i PAMIĄTKAMI spotkań ze św. Janem Pawłem II.  Trzeba przywoływać ten czas osobistych spotkań z Papieżem, czy to z okazji pielgrzymek do Rzymu, czy podczas Jego pielgrzymek do naszej Ojczyzny….

Jak to w tym czasie  #zostań w domu mamy zrobić?

Pierwszym momentem podzielenia się wspomnieniami tamtych wydarzeń niech będzie rozmowa ze swymi DZIEĆMI  i WNUKAMI… Przecież minęło już 15 lat od śmierci św. Jana Pawła II… Wykorzystajmy zbliżający się czas 100 – lecia Jego urodzin na takie właśnie wspominania.

Drugim sposobem jest poszukanie pamiątek tamtych wydarzeń, zeskanowanie ich  lub sfotografowanie,  może opisanie choć krótkich wspomnień i nadesłanie do 20 maja na adres poczty mailowej parafii. (znajduje się na dole strony).  Chcemy przygotować wirtualną wystawę pamiątek – SPOTKAŁEM ŚWIĘTEGO – na stronie naszej parafii.

(zdjęcie – https://bielsko.gosc.pl/doc/3911462.10-godzin-z-papiezem)

Wiele się dzieje z dziedzictwem św. Jana Pawła II z okazji Jego 100 urodzin… Między innymi 18 maja ruszy oficjalny portal  jp2online.pl ze wszystkimi zbiorami online dotyczącymi Papieża Polaka w jednym miejscu…

 

Świadectwa i konferencja prasowa…, może one  Cię zmobilizują do poszukania i swoich PAMIĄTEK i WSPOMNIEŃ.