14.04.2024

III Niedziela Wielkanocna

Zapraszamy na 17:30 na nieszpory niedzielne. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na pokrycie nowego nagłośnienia.

We wtorek przypada 68 rocznica śmierci ks. Stanisława Szybowskiego, Msza Święta wieczorna będzie odprawiona w jego intencji.

W czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele o 18:00 Msza Święta i spotkanie. W piątek próba w kościele w Czańcu o 18:30. Obecność obowiązkowa.

W piątek Msza Święta wieczorna za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszki na diecezjalne radio „ Anioł Beskidów” oraz na Dom Matki i Dziecka.

W sobotę wycieczka ministrantów, lektorów i Oazy Dzieci Bożych na Mszę Świętą do Piekar Śląskich oraz do Planetarium w Chorzowie. Zapisy i zgody w zakrystii.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy Ś.P. Zofię Soj. Ją oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli

oraz dobrego tygodnia.