Transmisja Na Żywo

Na kanale Youtube są codziennie transmitowane nabożeństwa z naszego kościoła, aby osoby zwłaszcza starsze i chore mogły mieć łączność z kościołem parafialnym.
Subskrybuj nasz kanał i naciśnij dzwoneczek aby być na bieżąco.

 

„Uczestnictwo we Mszy Św.” zakłada FIZYCZNĄ OBECNOŚĆ. W liście apostolskim Dies Domini w 1998 r. pisał o tym papież Jan Paweł II:

W wielu krajach telewizja i radio dają możliwość zjednoczenia się z celebracją eucharystyczną w tym samym momencie, gdy jest ona sprawowana w miejscach świętych. Tego rodzaju transmisje same w sobie nie pozwalają oczywiście wypełnić obowiązku niedzielnego, to bowiem wymaga udziału w zgromadzeniu braci, którzy spotykają się w określonym miejscu, z czym wiąże się też możliwość komunii eucharystycznej.

 

Transmisja realizowana dzięki uprzejmości firmy Beskid Media