AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

WIELKI POST w RODZINIE… inspiracje…

Nawet z 3 letnim brzdącem można się modlić na Drodze krzyżowej… Zapraszamy… Zerknijcie , co kryje się za wpisem: „Pomysł domowej drogi krzyżowej dla maluchów zrodził się u nas w zeszłym roku. Z trójką małych dzieci, a do tego w okresie chorobowym uczestnictwo w nabożeństwie w kościele okazało się niemożliwe. Pragnienie jednak pozostało. Więc postanowiliśmy co piątek wraz z Aurelką odprawiać drogę krzyżową w domu”.

Jesteśmy małżeństwem 30+ z trójką wspaniałych dzieci. Chcemy podzielić się z Wami tym, jak mówimy dzieciom o Bogu. Wpisy, filmy, materiały etc. ➤➤➤ zapraszamy na naszą stronę: www.dzieciecawiara.pl

Film ten możecie odkryć w zakładce KATALOG FILMÓW – WIELKI POST – wystarczy kliknąć.

DRUGA INSPIRACJA, to inna strona zawierająca wielkie bogactwo Rodzinnych propozycji. To strona Holyweek – wystarczy kliknąć. 

Jest coś dla dzieci, ale również coś dla małżonków… wielkaaa kolorowanka  i wspólne gry. Zaglądnijcie!