AKTUALNOŚCI

„Kartka z wakacji” upominki w dzień św. Jana Pawła II rozdane.

Już prawie zapomnieliśmy o wakacjach, ale św. Jan Paweł II niejako „przypomniał nam” o dziecięcych kartkach wspomnień z wakacji… TO MIAŁY BYĆ WSPOMNIENIA, więc dlatego to czekanie. Wreszcie 10 autorów (szkoda, że tylko tyle dzieci w naszej parafii) otrzymało upominki. Dziękujemy 10 WSPANIAŁYM…

22 października – najpierw Różaniec prowadzony przez dzieci z klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 1 im. M.Kopernika, a po nim Msza św. w czasie której ks. Proboszcz Zdzisław Grochal wręczył kolorowe torby z upominkami. DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPARCIE I MOBILIZACJĘ SWYCH POCIECH .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ksiądz Proboszcz życzył DZIECIOM dalszych pięknych odkryć w kolejne wakacje i kolejnych wspaniałych prac.