AKTUALNOŚCI

Możesz stać się AMBASADOREM DOBREJ NOWINY!

Dzisiejsza niedziela w naszej wspólnocie parafialnej płynie pod znakiem wezwania abyśmy stali się Ambasadorami marzenia Pana Boga o budowaniu pięknych więzi małżeńskich. A wszystko to za sprawą Ojca Bogdana Kocańdy  z Rychwałdu i Wspólnoty Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka.

Na każdej Mszy św.  Ojciec mówił, że najpiękniejszą, najważniejszą drogą dla ratowania współczesnego świata jest BUDOWANIE PIĘKNYCH WIĘZI MAŁŻEŃSKICH...To ich rodzina będzie przemieniona…, zdrowa, przemieniona rodzina będzie wpływać na środowisko lokalne…, im będzie ich więcej to zmieni się środowisko lokalne…, a jeśli zmieni się jedno, drugie środowisko lokalne to zmieni się wiele.

I takie odkrycie, może niejednego małżeństwa… „kochanie, chcę się przy tobie zestarzeć, a nie przez ciebie”... warto sobie to często powtarzać i z uśmiechem pełnym miłości iść w radości i smutki kolejnych dni, gdyż oczy są bramą serca…

Na Mszy św. rodzinnej z dziećmi takie dwie iskierki – chrzest małego Fabianka i błogosławienie dzieci rocznych…

Po Mszy członkowie Fundacji wręczali ulotki, a w nich wypracowane przez siebie 25 praw i zasad budowania pięknych więzi małżeńskich…

Tutaj znajdziesz kontakt do Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka i  na facebooku bieżące dzieła

 

I jeszcze ZAPROSZENIE… Może to dla WAS