Bez kategorii

Październikowy KONKURS w naszej parafii…

Z modlitwą różańcową, tak dzielnie prowadzoną przez DZIECI naszej parafii został ogłoszony konkurs w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 i klasy 5-8. Dzisiaj zostały wręczone nagrody wraz z dyplomami.

Po Mszy świętej o godzinie 11.00 ksiądz Ariel zaprosił dzieci po nagrody… Rozpoczął od najstarszej grupy… Od trójki, a tak naprawdę ÓSEMKI WSPANIAŁYCH. Przedstawili oni w kadrze zatrzymane zdjęcia obrazujące wybraną przez siebie tajemnicę.

W wyzwaniu klas 1-3 należało przygotować wybraną tajemnicę różańca w dowolny sposób plastyczny. Tutaj wyróżniono:

1 miejsce  MIKOŁAJ WYKRĘT   3A, MARTYNA STOPA,    2B, MILENA WAWAK     2B  z  SP1

2 miejsce  MARIKA PUCHALSKA     2B, LILIANNA OLEARCZYK,    2B,  ALEKSANDER ĆWIKLAK   2B  z SP1

3 miejsce  WIKTORIA WAWAK    4A  SP2 , JULIA HARAT  4A  SP2, HELENA NA PIÓRA    3A  SP1

oraz całą rzeszę wyróżnień

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO NASTĘPNYCH WYZWAŃ KONKURSOWYCH…

Trwajmy w ostatnim tygodniu MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ