AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

Coś dla MŁODSZYCH DZIECI…

Były propozycje dla starszych dzieci i młodzieży, nie możemy zapominać o najmłodszych… Od „zerówki” do klasy „piątej”. Dla nich tym razem WIECZORYNKI… zobaczcie…Była już propozycja zajęć z Mocnymi w Duchu z Łodzi podczas nauczania zdalnego… Wiemy, że czasami tam zaglądaliście…  Zespół ewangelizacyjny przygotowuje dla najmłodszych specjalny program WIECZORYNKI DLA DZIECI 🌛 od Poniedziałku  do Piątku o 17.30❗❗❗. Oczywiście można go odtwarzać w dowolnym dla Rodziny czasie w godzinach późniejszych… Propozycje spotkań są zakotwiczone w Przepięknym Królestwie…  Jest więc muzyka, śpiew, taniec, plastyka, gry, zabawy, gimnastyka, szlifowanie angielskiego i włoskiego i wiele innych ciekawych zajęć. A wszystko to pod opieką Matki Bożej, Aniołów i Ducha Świętego, którzy prowadzą dzieciaki do Jezusa.

Zerknijcie na ostatnie spotkanie piątkowe 10.07

A tutaj znajdziecie ich kanał na YOU TUBE