AKTUALNOŚCI

DZISIAJ NA DRUGI BRZEG… Soły…

We wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej ks. Jan Franc kończy posługę duszpasterską w naszej parafii, aby podjąć w Kobiercach posługę proboszcza… To tak niedaleko, tylko na drugim brzegu Soły… Żartował  „woda będzie wasza, a herbatę wam zrobię” zapraszając do odwiedzania…

Wiadomość  o zamianach duszpasterskich dotarła tuż przed końcem roku szkolnego, więc zaczęły się gratulacje i podziękowania  ks. Janowi za duszpasterską opiekę na Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego… Były brawa, które wzbudziły żart ks. Jana „jestem jeszcze z wami, co tak spieszycie się, aby mnie Sołą do tych Kobiernic posłać…”, więcej możemy zobaczyć na stronie szkoły

W niedzielę 16 sierpnia razem z ks. Janem, ks. Proboszczem Zdzisławem i ks. Pawłem naszym rodakiem dziękowaliśmy w czasie Mszy Świętej za Jego  4 letnią posługę w naszej parafii… tym razem mówił, że jadąc z Mszy Świętej w Wielkiej Puszczy  towarzyszyła mu nadawana w radiu piosenka Czerwonych Gitar „W drogę już na mnie czas” – nie zamawiał takiej dedykacji… Zobaczmy migawki uroczystości…

I Jeszcze „Barka” dla księdza Jana w scenerii naszej świątyni

Ksiądz Jan DZIĘKUJE i ZAPRASZA, bo przecież się nie żegnaliśmy.