AKTUALNOŚCI,  MODLITWY

Zapraszamy na „duchową” DROGĘ KRZYŻOWĄ na Trzonkę…

Czas epidemii nie przerwie rodzącej się tradycji comiesięcznej Drogi Krzyżowej w ostatni piątek miesiąca na Trzonkę. Młodzi ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika podjęli próbę odczytania wydarzeń Kalwarii w obecnym czasie epidemii, ale i ta namieszała zamykając ich w zdalnym nauczaniu… Myśli jednak, które zebrali posłużą nam do „duchowego” wędrowania śladami Jezusa… Rozważania ukażą się przed piątkiem na stronie internetowej naszej parafii…

Tymczasem możemy powspominać wrześniową modlitwę poprowadzoną przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II poprzez relację na stronie Bielskiego Gościa Niedzielnego… Wystarczy kliknąć. 

Nie ogranicza nas czas godziny 9.00, możemy skorzystać w każdym czasie… Może warto u progu listopada, w tym czasie ograniczeń wejść duchowo w relację z Jezusem i Jego Matką. ZAPRASZAMY.

(zdjęcia powyższe pochodzą z wędrówki na Trzonkę SP1 w roku 2014)