DZISIEJSZA ROCZNICA… czy wiesz jaka?

Papież Franciszek zapytany przed 8 laty u początku swego pontyfikatu, czy zamierza zreformować Kościół, jednoznacznie odpowiedział: „nie, ja chcę postawić w centrum Kościoła Chrystusa. To On przeprowadzi reformę”. Zobaczmy jak tę myśl realizuje…

Stacja7.pl zaprasza nas do przeżycia i refleksji nad 8 latami Pontyfikatu papieża Franciszka, który 13 marca 2014 roku został wybrany kolejnym papieżem Kościoła. „To osiem zadziwiających lat, począwszy od samego wyboru papieża, poprzez samotne przejście przez pusty plac św. Piotra aż po wyjątkową pielgrzymkę braterstwa do Iraku. Przeżyjmy to jeszcze raz”.

Chcąc odkryć kadry pontyfikatu papieża Franciszka klikaj tutaj Dziewięć kadrów Franciszka na 8 lat pontyfikatu.