AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

Tym razem nie online…

Tym razem do DOROSŁYCH PARAFIAN – Jesteś  ZAPROSZONY – ZAPROSZONA na rekolekcje JESTEŚ UMIŁOWANY / UMIŁOWANA – rekolekcje z bł. Karoliną prowadzone przez ks. Zbigniewa Szostaka kustosza Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Od dwóch lat relikwie bł. Karoliny są w naszej Parafii… Młodzi wraz z kapłanami przywieźli je w 2019 roku na początku swojego przygotowania do bierzmowania.  Podczas wizytacji przez ks. Bp Piotra Gregera tuż przed ubiegłoroczną pandemią otrzymali sakrament bierzmowania i czekali na wielkopostne rekolekcje wraz z całą parafią…

Dzień 12 marzec 2020 roku zamknął szkoły… parafie… i czas ten trwa z małą przerwą do dzisiaj… Rekolekcje dla dzieci i młodzieży zostały przeniesione na lekcje religii online, zwłaszcza te przygotowane przez naszą diecezję.
Od niedzieli będziemy w gronie dorosłych przeżywać rekolekcje z bł. Karoliną…   Będzie to czas szczególnej KATECHEZY RODZINNEJ… Rodzice, Dziadkowie niech podejmą orędzie bł. Karoliny głoszenia Jezusa swoim dzieciom, wnukom.

Niech rekolekcje przeniosą się do naszych domów. Niech spojrzenie na dom rodzinny Karoliny będzie iskierką motywacji.