AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

Dziękujemy za dar REKOLEKCJI… Możesz wybrać się do Zabawy już od jutra…

Zakończyły się rekolekcje parafialne dla dorosłych… z bł. Karoliną…Czy odkryłaś /odkryłeś, że JESTEŚ UMIŁOWANĄ / UMIŁOWANYM w Sercu Pana Jezusa? Pan Bóg obiecuje nam… „JA NIE ZAPOMNĘ O TOBIE” (zobacz Iz49,15)…

A oto mały fragment z zakończenia Rekolekcji… do zamyślenia…

 

Dziękujemy kustoszowi Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie ks. Zbigniewowi Szostakowi za poprowadzenie nas na drodze wielkopostnych rozważań… Jak sam powiedział to znowu początek nowej drogi, na którą nam pobłogosławił…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaprosił również na jutro 18 marca – na Drogę krzyżową z bł. Karoliną w jej rodzinne strony do wioski Wał Ruda… wystarczy znaleźć w Internecie i kilometry nie robią żadnej przeszkody… Może to być również taka swoista współpraca młodych ze starszymi… Trzeba tylko troszeczkę dobrej woli.

A tutaj możemy znaleźć link do transmisji KANAŁ YUTUBE

18 dzień miesiąca – wspomnienie męczeństwa 18.XI.1914 r.

godz.15.00 – Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa Błogosławionej Karoliny  17:30 Msza św. z modlitwa o uzdrowienie.

Ze strony Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie.