AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

Św. Józef patron naszych Tatusiów… odkrycia uczniów

Dzieci klas 1-3 naszej parafii zostały zaproszone do przyjrzenia się pracy swoich Tatusiów i przedstawienia jej w pracach plastycznych. Można powiedzieć, że zdążyły ze swymi małymi dziełami tuż przed  uroczystością św. Józefa, ale i też przed kolejnym nauczaniem zdalnym…

 

Przygotowując się do pracy dzieci nie tylko poznawały św. Józefa opiekuna Pana Jezusa i Maryi, ale również powierzaliśmy w modlitwie wszystkich Tatusiów.
Zapraszamy do przyjrzenia się małym dziełom dzieciaków… a może odszukania pracy swojego dziecka… czy to w kościele, czy na tych zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Można zobaczyć… wystarczy kliknąć…

O św. Józefie…. DLA DZIECI

Ballada o św. Józefie

Strażnik Skarbów – św. Józef

Warsztatowy song o św. Józefie

 

 

19 marca 2021 r. w uroczystość św. Józefa diecezja rozpoczęła obchody Roku Świętego Józefa.
W naszej parafii po wieczornej Mszy św. dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce wraz z ks. Andrzejem Bojdą w programie słowno-muzycznym zatytułowanym ”Święty Józef milczący patron”, zawierzyli całą naszą wspólnotę opiece Świętego Józefa – wielkiego Patrona Kościoła.

Biskup Roman Pindel w niedzielę, 21 marca, będzie przewodniczył Mszy św. w kościele św. Józefa w Bielsku Białej, transmitowanej w TV Polonia o godz. 13:00.