AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

Owies na Wielkanoc… Dzieci udowodniły, że ks. Marek Studenski ma rację…

Dobro musi być zasiane – takie wyzwanie podjęły dzieci klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej nr1 im. M. Kopernika w Adwencie, a że były w tym czasie na nauczaniu online, to zasiew uczyniły na początku Wielkiego Postu… I wyrosło!!!! Zobaczcie…

Całość relacji z zasiewu znajdziemy na stronie szkoły… Wystarczy kliknąć TUTAJ – ZAZIELENIONE DOBRE UCZYNKI! I chociaż znowu kwarantanna krzyżowała opiekę poszczególnych klas nad zasianymi poletkami, to właśnie wśród tych „zielonych łanów dobrych uczynków” zostały postawione relikwie bł. Karoliny w czasie rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz „wyzwanie z owsem” dla katechezy rodzinnej proponuje poniższy filmik:

A może jeszcze 5 minut na refleksję rekolekcyjną… Wydaje się, że nie tylko dla dzieci… bo o FUNDAMENCIE ŻYCIA!