AKTUALNOŚCI

„ZIARNO” na wakacje… Jest już najnowszy odcinek o udzielaniu pierwszej pomocy!

Koniecznie zerknijcie na „podpowiadajkę” naszego rodaka ks. PAWŁA WAWAKA jak fantastycznie wykorzystać czas wakacji…

Od niedzieli 13 czerwca do końca sierpnia na kanale TVP ABC, w każdą niedzielę o 9.30 lub pod linkiem: https://vod.tvp.pl/website/ziarno,8231505, będzie można obejrzeć wakacyjne odcinki programu „Ziarno”, w których wystąpią dwaj księża z naszej diecezji, w tym  – ksiądz Paweł Wawak. W odcinkach pojawią się także dzieci z parafii w Jawiszowicach.

„Ziarno na wakacjach” to specjalny cykl 12 odcinków programu dla dzieci, o charakterze ewangelizacyjno – edukacyjnym z motywem podróży w tle.
Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, ale także świetna okazja do odkrywania i poznawania nowych rzeczy, a co za tym idzie, możliwość rozwoju. Ewangelizacja natomiast to nie tylko mówienie o Panu Bogu, ale także pokazywanie, jak być dobrym człowiekiem poprzez kształtowanie chrześcijańskiej postawy i wartości.
(za stroną Matki Bożej Bolesnej Jawiszowice)
Zapraszamy w wirtualną podróż z Ziarnem! 💫🌎
💻 Znajdziecie nas na VOD TVP!
Mnóstwo ciekawych odcinków w jednym miejscu, bezpośredni link : https://bit.ly/2ZJqAmu. ☀🌳😎