AKTUALNOŚCI

ROCZNICA I Komunii Świętej dzieci klas czwartych

Wszystko w ciągu ostatniego roku jest INNE  niż zawsze, ale rocznica prawie miesięcznej ubiegłorocznej  Pierwszej Komunii Świętej była teraz razem dla wszystkich  DZIECI… w zakończenie Oktawy Bożego Ciała 10 czerwca. Dzieci wraz z rodzicami dziękowały Jezusowi za obecność w ich życiu… Tak rozpoczęły swoją modlitwę:

Minął rok!  Dzisiaj świętujemy Rocznicę Pierwszego spotkania z Panem Jezusem w Eucharystii.

Przychodzimy do Ciebie, Jezu, z naszymi bliskimi, aby świętować z Tobą,
„trwając na modlitwie i łamaniu chleba.”

Przychodzimy do Ciebie, Jezu z dziecięcą wiarą, aby słuchać Twojego słowa
i uczyć się, jak je codziennie wypełniać.

Przychodzimy do Ciebie, Jezu, z dziękczynieniem w sercu, za cały rok Twojej szczególnej  obecności w naszym życiu.

Przychodzimy do Ciebie, Jezu z cichą prośbą. Pomóż nam wzrastać „ w łasce u Boga i ludzi”, pod czujnym i kochanym wzrokiem Twojej i naszej Matki – Maryi.

ŻYCZYMY DZIECIOM odkrywania wciąż na nowo  obecności Jezusa w swoim życiu, a Rodzicom dziękujemy za troskę o ich religijne wychowanie i to, że pamiętają iż są NAJLEPSZYMI, PIERWSZYMI KATECHETAMI SWOICH POCIECH.

« z 11 »