Bez kategorii

PIĄTKOWE DROGI KRZYŻOWE… czy jest ich więcej?

Zachęcamy do otworzenia dalej naszego newsa… Wiemy, że słyszałaś/ słyszałeś o Drodze Krzyżowej z Porąbki do Czańca… Ale w piątek jest jeszcze inna.

Mszą świętą O Dary i Owoce Ducha Świętego dla obu wspólnot parafialnych w najbliższy piątek 8.04, w  GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Porąbce rozpocznie się międzyparafialna DROGA KRZYŻOWA Z PORĄBKI DO CZAŃCA.  Nie musisz się zapisywać… Wystarczy jak przyjdziesz, by iść i modlić się razem.

Piątek jest także czasem kiedy po wielu drogach i nawet bezdrożach Polski powędrują różnymi szlakami EKSTREMALNE DROGI KRZYŻOWE. Na jedną z nich zaprasza nasz rodak ks. Grzegorz Piekiełko.  „Zapraszam na EDK z Maryją. Już w ten piątek. Trasa wiedzie przez trzy Maryjne parafie w Bielsku-Białej Straconce, Porąbce i Czernichowie”.

TUTAJ ZNAJDZIESZ TRASĘ i bliższe informacje

Bielsko-Biała Straconka- Gaiki- Hrobacza Łąka- Żarnówka Mała- Porąbka– Kiczera- Przełęcz Przysłop Cisowy- Jaworzyna- Czernichów- Czupel- Magurka Wilkowicka- Przełęcz Łysa- Bielsko-Biała Straconka