Bez kategorii

CZWARTY tydzień Adwentu – jutro WIGILIA

Piątkowy wieczór… Plansze zapełnione – również o zdjęcie UCZESTNICZKI/ UCZESTNIKA Rorat… Zimowa pogoda płata figle. Zabrała nam biały śnieg i Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się „wiosennie”.

Nasze figutki MATKI BOŻEJ i ŚW. JÓZEFA również i w tym tygodniu wędrowały po parafii. Na początek tygodnia obie figurki znalazły się w jednie rodzinie… BOŻE NARODZENIE BLISKO… Trwamy na NOWENNIE DO DZIECIĄTKA JEZUS.

Dziadek Joachim opowiedział nam o ostatnich bohaterach naszych Rorat… Poznaliśmy historię MĘDRCÓW ZE WSCHODU. MARYJĘ i Jej rodziców – Zachariasza i Annę, a wreszcie JÓZEFA małżonka Maryi i opiekuna Pana Jezusa i powtórzyliśmy wszystkich bohaterów tegorocznych Rorat. Na planszy znalazło się też miejsce dla każdego z nas –  i my należymy do tej HISTORII ZBAWIENIA.