Bez kategorii

Dzwięki melodii naszej Orkiestry Dętej na chwałę Pana.

Jest taki jeden dzień w roku – Uroczystość Objawienia Pańskiego, gdy dzwięki Orkiestry nie dochodzą do nas z chóru, ale sprzed ołtarza.

Dzisiejszą pieśnią na Wejście w czasie Mszy św. o godz. 9.00 – „Mędrcy świata Monarchowie, gdzie spiesznie dążycie” rozpoczęli muzycy wychwalanie Boga. Święto Objawienia Pańskiego przypomina nam prawdę, że Syn Boży przyszedł do każdego czlowieka, dla wszystkich ludów i narodów, języków i wszystkich ludzi na całym świecie, aby dać im zbawienie. Prawdę tą możemy odkrywać również muzyką i śpiewem.

Dziś objawia się Światłość całemu światu, a radość słuchania aranżacji pięknych, naszych kolęd przedłużona została na czas koncertu również po Mszy świętej. DZIĘKUJEMY, że JESTEŚCIE w naszej parafii i służycie swą muzyką w wielu uroczystościach.