AKTUALNOŚCI

Magnificat na zakończenie RÓŻAŃCOWYCH NABOŻEŃSTW

Październik, miesiąc z RÓŻAŃCEM rozpoczęlismy od różańcowej procesji TAJEMNIC ŚWIATŁA… Codzienne, wieczorne nabożeństwo gromadziło wielu… Szczególnie cieszymy się z obecnościtych najmłodszych, które tak dzielnie prowadziły modlitwę razem z księżmi odmawiając pojedynczo „Zdrowaś Maryjo”…

To migawki z dzisiejszego dziękczynienia…

Na zakończenie odśpiewaliśmy uroczyste Magnificat… Dzieci oddały swoje dzienniczki uczestnictwa w Różańcu – Plansze przyozdobione w obrazki każdego dnia… W niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 – niespodzianki.

 

Dziękujemy wszystkim prowadzącym rozważania różańcowe: od dzieci poszczególnych klas z obu szkół, poprzez Róże Żywego Różańca i członków Grup w Parafii – Wspólnocie Galilea i Apostolatowi Maryjnemu.

Ale modlitwa Różańcowa się nie kończy… Niech nadal trwa w Rodzinach i osobistej modlitwie.