AKTUALNOŚCI

ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I GOŚCI

Kolejny rok za nami tak szybko czasu pływa, ale z nową nadzieją chciejmy przeżyć ten radosny czas Bożego Narodzenia.

To Święty czas dane nam od Boga. Bóg który jest MIŁOŚCIĄ posyła do nas swojego Syna, oby narodził się w naszych sercach. W Betlejem narodził się w żłobie, aby mógł tak naprawdę narodził się we mnie i w Tobie.

Szopki Bożonarodzeniowe przyciągają nie tylko dzieci, ale i dorosłych. To wszystko jest po to, by uczcić fenomen przyjścia na świat Syna Bożego – Emmanuela – Boga z nami, który stał się człowiekiem aby obdarować nad pełnią szczęścia, czyli życia z Bogiem na wieki.
Życzymy sobie pokoju i radości prawdziwej w naszych rodzinach i wspólnotach. Maryja Święta Dziewica, Matka Zbawiciela niech nam nieustannie wskazuje na Jezusa, a Święty Józef Opiekun Świętej Rodziny niech nas uczy troski o innych. Światło Bożego Słowa niech nas prowadzi przez wszelkie przeciwności, niepokoje i lęki. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2024 życzą

Duszpasterze w Porąbce

ks. Zdzisław Grochal i ks. Ariel Stąporek

Do spotkania na Pasterce i Świętowaniu