AKTUALNOŚCI,  KATECHEZA RODZINNA

18-19.04.2020 Wybierz się na FESTIWAL MIŁOSIERDZIA do Krakowa…

To nie żart… Możemy dzisiaj i jutro wybrać się do KRAKOWA do kina Kijów… Na stronie kina czytamy:  Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w Festiwalu Miłosierdzia w Przestrzeni.

W związku z panująca sytuacją wyjątkowo nie możemy zaprosić Was do kina Kijów, jak w zeszłym roku. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z Festiwalu i poszliśmy z duchem czasu, aby symbolicznie celebrować to święto w sieci. Zapraszamy Was do obejrzenia trzech filmów o tematyce religijnej i okołoreligijnej na naszym kanale Youtube – KINO KIJÓW.

Filmy będą dla Was bezpłatne i dostępne od soboty (od godziny 00:00) do niedzieli (do godziny 24:00). Będziecie mieli okazję zobaczyć 3 filmy:

Całe wydarzenie wspiera Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie- Łagiewnikach, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz Stowarzyszenie „Rafeal”, który na ten szczególny czas udostępnia dla Was bezpłatnie powyższe filmy na naszym kanale YOTUBE.

https://www.youtube.com/channel/UC7wverO_4pMTIXVSLi9SMxQ <——– link do kanału Kina Kijów na Youtube