AKTUALNOŚCI,  MODLITWY

ZAPROSZENIE szczególnie… rozpocznij dzieło modlitwy z Maryją

8 września NOWA MOŻLIWOŚĆ  – ogólnopolskie REKOLEKCJE ODDANIA siebie Matce Bożej… Dziś dzień Imienin Parafii, więc nowe wyzwanie… Posłuchaj…

 

Skorzystaj z zaproszenia ks. bp Marka Solarczyka i kliknij w  Projekt ODDANIE33 . Są to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Znajdziesz tam  się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji, czy to w formie pisemnej, czy nagrań wideo – każdy może wybrać stosowną dla siebie formę . Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tych rekolekcji.

Znajdziesz zachętę – dlaczego warto?

Organizatorzy podpowiedzą jak zacząć, jak owocnie przeżyć te rekolekcje? –  kilka wskazówek praktycznych. Może obawiasz się, że nie masz tyle czasu…są 2 wersje – dłuższa i „15 minutowa dla zabieganych”

PO PROSTU ROZPOCZNIJ REKOLEKCJE i wejdź w PIERWSZY DZIEŃ

Strona poprzez 33-dniowe rekolekcje poprowadzi Cię do poświęcenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi.

Oddaj się Maryi, jak zrobił to Jezus…