AKTUALNOŚCI

DZIĘKCZYNIENIE… jedno z 3 najważniejszych słów – czy tylko dla TRZECIOKLASISTÓW?

Przeżywając Uroczystość Bożego Ciała trzecioklasiści naszej parafii wraz z rodzicami  DZIĘKOWALI PANU BOGU za dar I KOMUNII ŚWIĘTEJ… Tu w parafialnym Wieczerniku czeka zawsze Gospodarz tego miejsca… Tęskni za DZIEĆMI i ich RODZICAMI…

Wstępując w progi tego domu wyrażamy wiarę w Jego obecność w Najświętszym Sakramencie, a jest wiele okazji ku temu: Niedzielna Eucharystia, przeżywany czas Oktawy Bożego Ciała, wstąpienie do kościoła w drodze do lub ze szkoły, może wspólne zatrzymanie podczas rodzinnych spacerów, wspólna rodzinna modlitwa, do której może i same dzieci będą zapraszać swoje rodziny…

Odkrywając treść dziękowania Panu Bogu… Im częściej dziękujemy, to i więcej od Niego otrzymujemy.

« z 9 »