Bez kategorii

Co mamy NAJCENNIEJSZEGO? Dzisiaj jest DZIEŃ EUCHARYSTII!

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Pan Jezus wyruszył dzisiaj z nami na „obchód naszej wioski”… Co zobaczył?

Poniekąd idąc Centrum naszej wioski nas Wszystkich…

Wielu Parafian i Gości, którzy towarzyszyli Mu w uroczystej procesji do 4 ołtarzy… Panie Jezu błogosław naszej Parafii, wszystkim, którzy do niej należą… Odradzającą się Służbę Liturgiczną (cieszymy się kolejnymi, nowymi kandydatami) , dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami wraz ze swoimi rodzicami – piękne Wasze świadectwo kochani Rodzice, poczty sztandarowe: OSP Porąbka wraz z Drużyną Młodzieżową, OSP Porąbka Wielka Puszcza, Górników, Szkoły Podstawowej nr 1 im. m. Kopernika w Porąbce, Panie niosące feretrony, przedstawicieli zespołu „Porąbczanie” niosących Matkę Bożą Fatimską i poduszkę, Strażaków, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze światłem świec, Orkiestrę Dętą chwalącą Boga przez wygrywane melodie…

4 ołtarze procesyjne, przy których prosiliśmy Jezusa o opiekę i błogosławieństwo to dzieło następujących grup:

Rodzice dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię świętą

Druhowie OSP Porąbka Wielka Puszcza

Członkowie Apostolatu Maryjnego

Członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Bielsko- Żywieckiej

Serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie już od wczorajszego dnia i piękne, pomysłowe dzieła…

I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO na cały rok dla Parafii…