Bez kategorii

Drugi tydzień Adwentu doprowadził nas do…

NIEDZIELI RADOŚCI! Do kolejnych rodzin wędrowali Maryja z Józefem zapraszajac do wspólnej, rodzinnej modlitwy. W roratnich odkryciach Historii Zbawienia działo się wiele

Spotkaliśmy MOJŻESZA z kamiennymi tablicami, czyli Bożymi Przykazaniami. Ufamy, że już trzecie klasy znają je doskoanle. Następnie BALAKA i BAALAMA za swoja oślicą, SAMUELA, który usłyszał głos wołania Boga, wreszcie wielkich krółów Izraela DAWIDA z harfą i pięknymi psalmami oraz SAMUELA, który prosił Boga o dar Mądrości i zbudował światynię dla Pana. A kiedy ich następcy popsuli swą relację z Bogiem pojawia się PROROK ELIASZ zabrany do nieba na ognistym rydwanie…

Tydzień ten miał jeszcze DWA WIELKIE WYDARZENIA… Odwiedziny ŚW. MIKOŁAJA we wtorkowy wieczór... I do nas dotarł święty, który pragnie  uczyć nas dobroci, zapraszając do naśladowania swej drogi.

W czwartkowe święto NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP rodzice klas trzecich wręczyli swoim pociechom poświęcone medaliki Niepokalanej, zawierzając je szczególnej opiece Maryi.