Bez kategorii

Z ŻYCZENIAMI…

Dziś się narodził Chrystus Pan, Zbawiciel! Spieszymy z ŻYCZENIMI przed pierwszą Gwiazdką.

„Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewaj Panu, ziemio cała. Śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię. Każdego dnia głoście Jego zbawienie”.
(Ps 96 (95), 1-2)

Drodzy Parafianie.

Bóg kocha Was i tak bardzo pragnie nieustannie składać w Waszym sercu doświadczenie tego poczucia, że  Jesteście dla Niego Ważni i Ukochani.  Niech codzienne przebywanie w Jego obecności dodaje Wszystkim siły w wypełnianiu wszelkich życiowych zadań. Niech Jego wielka Miłość umacnia Waszą codzienną, rodzinną więź. Niech Pan Jezus dotyka swoją miłością wszystkich starszych i chorych naszych Parafian. Niech Błogosławi dzieciom i młodzieży w trudnych wyborach codziennych wyzwań.

Wszystkich Parafian jak i Wasze osobiste intencje polecamy Bogu w codziennej kapłańskiej modlitwie. I o tę pamięć w modlitwie za nas prosimy także Was.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
Ks. Proboszcz Zdzisław Grochal  i ks. Wikariusz Ariel Stąporek