Bez kategorii

Goście z Zielonej Góry przynieśli nam swe świadectwo…

W Niedzielę Przenajświętszej Trójcy 4 czerwca w naszej parafii gościliśmy Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia z Zielonej Góry.

Pan Andrzej Moszczyński podzielił się z nami swoją wiarą, świadectwem i tajemnicą nawrócenia za sprawą Matki Bożej. Zachęcał do czytania Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grinion de Montfort i powierzenia Maryi swego życia. Ona jako Matka zna nasze potrzeby i wyprasza u swego Syna potrzebne nam łaski. Trzeba nam otworzyć się na nie i zabrać Maryję w swe życie.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Kochani będę próbował zachęcić was, abyście spróbowali ruszyć pewną drogą opisaną w tej małej książeczce, którą po mszy świętej będzie można w kruchcie nabyć.  Opowiem wam historię, która myślę będzie najlepszą zachętą. Zmieniła ona moje życie, ale też  zmieniła życie już wielu ludzi…

Po Mszy można było nabyć pięknie wydany Traktat o doskonałym  nabożeństwie do NMP św. Ludwika wraz z książeczką o różańcu z płytą CD  oraz samym różańcem. można było także porozmawiać z Gośćmi. W Gościu Niedzielnym Zielonogórsko Gorzowskim możemy przeczytać wywiad z naszymi Gośćmi. Znajduje się TUTAJ.