Bez kategorii

WARTOŚCIOWE w „sieci”… Warto zaglądnąć

Z pewnością czas wakacji niech będzie radością bycia z ludźmi, czy to rodzinnie, czy sąsiedzko, czy koleżeńsko. Ktoś powiedział, że jednak nie możemy obyć się bez ekranu komputera, czy telewizora. Dlatego też proponujemy zerknąć w te miejsca; wartościowe miejsca, które będziemy zapowiadać w PIĄTKI na naszym parafialnym facebooku.

Niedzielną Ewangelia z  „ZIARNEM”Program zauważył na naszym facebooku reklemę i otrzymaliśmy podziękowanie za promocję „Ziarna” Niech się „sieje dalej”… Zadbajcie o to w swoich rodzinach.

„Chodź dziś, bo to jest ten czas. Słońce, ziemia, gwiazdy są już z nami. Chodź tu, przeżyjemy tak przyjaźni czas…”

Kochani bądźcie z nami w każdą niedzielę o 9:30 w TVP ABC. Jeśli zaś nie zdążycie obejrzeć premierowego odcinka w telewizji, to znajdziecie nas na VOD https://tiny.pl/wj227

(z zapowiedzi TVP ABC)

Drugą propozycją są materiały z bardzo ciekawego Sympozjum „Co zrobić, by zostali? O wychowaniu dzieci w wierze”, które odbyło nie ono 17 czerwca w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej. Te kilka konferencji będziemy proponować co piątek na facebooku, zaś całość znajdziemy również pod linkiem na stronie naszej Diecezji https://diecezja.bielsko.pl/dla-rodziny/sympozjum-co-zrobic-by-zostali-o-wychowaniu-dzieci-w-wierze/

W ostatni piątek czerwca proponujemy pierwszy  wykład: Anna Hazuka i Tomasz Lachowicz zastanawiają się, jak być rodzicem, dziadkiem, jak być przy bliskich, kochać ich i mieć dla nich czas, a zarazem nie zaniedbać troski o samego siebie.

ZAPRASZAMY!