Bez kategorii

Wakacyjny odpoczynek z Jezusem

Wakacje to czas odpoczynku. Myślimy o plażach, basenach czy górskich wędrówkach. I o ile ciało człowieka może odpoczywać w ten sposób, to serce człowieka może odpocząć tylko w Bogu. Czy uwzględniliśmy Go w naszych wakacyjnych planach?

W naszej wspólnocie parafialnej w wakacyjny czas witamy ks. Jerzego Kajzara, ks. Grzegorza Piekiełko (naszego rodaka) i ks. Szymona Trzepaczkę, którzy swoją posługą wspierają naszych księży, podejmujących zobowiązania duszpasterskie poza parafią. Bóg zapłać!

 

Przebywając za granicą, w wielu miastach możemy uczestniczyć w Eucharystii w języku polskim.Wyjeżdżającym polecamy specjalną bezpłatną aplikację na telefon – duszpolonia, w której możemy sprawdzić, gdzie i o której są msze święte, nabożeństwa i spowiedź w języku polskim. Można też odwiedzić też stronę internetową https://www.duszpolonia.org/

Błogosławionej niedzieli dla Parafian i Gości 🙂

 

ks. Jerzy Kajzar

ks. Jerzy Kajzar i ks. Grzegorz Piekiełko
ks. Szymon Trzepaczka