AKTUALNOŚCI

U porąbczańskiego Żłóbka z naszą ORKIESTRĄ DĘTĄ

W Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Okres Zwykły w naszym kościele popłynęły w niebo dźwięki Orkiestry Dętej ubogacając liturgię, a po niej koncertując noworoczne.

Dziękujemy ORKIESTRZE pod batutą p. Romana Pękali za obecność dzisiaj, ale także za to, że tak pięknie posługują w wielu naszych parafialnych uroczystościach, dając swe świadectwo wiary i zaangażowania w życie naszej Małej Ojczyzny.

Kolędowania pomimo Okresu Zwykłego nie kończymy. W naszej polskiej tradycji wystrój świąteczny oraz śpiew kolęd towarzyszy nam do 2 lutego – Matki Boskiej Gromnicznej.W najbliższą niedzielę 14 stycznia zapraszamy kochających śpiew na RODZINNE KOLĘDOWANIE po Mszy świętej o godz. 11.00.