AKTUALNOŚCI

Oaza Dzieci Bożych powróciła po feriach…

Z radością rozpoczęliśmy sobotnie spotkanie dla dzieciaków w salkach katechetycznych…

Oaza Dzieci Bożych to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala nam lepiej poznać Jezusa i żyć według Jego nauki. Na oazie uczymy się, jak być dziećmi Bożymi – jak kochać Boga i bliźniego. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy jest przygotowywanie i prezentowanie scenek z ewangelii. Scenki dzisiejsze pokazywał nam jak Jezus przeciwstawiał się pokusom szatana. Przez scenki możemy się wczuć w postacie biblijne i zrozumieć, co one przeżywały. Możemy też zobaczyć, jak Jezus działa w naszym życiu i jak możemy Go naśladować. Scenki z ewangelii są dla nas nie tylko nauką, zabawą, ale też modlitwą. Dzięki nim możemy się zbliżyć do Boga i do siebie nawzajem.

Oaza Dzieci Bożych to czas radości, wspólnoty i wiary. Zobaczcie fotki z dzisiejszego spotkania…

ZAPRASZAMY do NASZEJ WSPÓLNOTY… ks. Ariel z Animatorkami

ZAPRASZAMY!

Następne spotkanie 2 marca