AKTUALNOŚCI

Oaza Dzieci Bożych przygotowuje się do WIELKIEJ NOCY…

Wczoraj Droga krzyżowa, a dzisiaj odkrywanie symbolu wielkanocnego… Na pewno zapamiętamy…

Jajko jest jednym z symboli Wielkanocy. Dziś zajęliśmy się ich dekoracją, do której użyliśmy serwetek.
Zaraz po modlitwie zastanawialiśmy się dlaczego akurat jajko ma przedstawiać Jezusa. Kiedy odszukaliśmy odpowiedź na to pytanie, zaczęliśmy pracować nad naszymi „małymi” dziełami. Można było dostrzec wiele kreatywnych i oryginalnych pomysłów. Cały proces był dla nas zabawą i chwilą, w której mogliśmy dać upust naszej wyobraźni. Włożyliśmy sporo wysiłku w dekorację naszych dzieł, ale muszą wyschnąć… Będą ozdabiać nasze domy w czasie Świąt, a także otrzymają je chorzy, do których nasi księża pojadą z Panem Jezusem w Wielkim Tygodniu.

Dla takich efektów naprawdę było warto!
Nasze spotkanie zakończyliśmy zabawą i momentem integracji.


Animatorki Oliwia i Zosia