AKTUALNOŚCI

Sobotnie spotkanie ODB w drodze z Maryją…

Piękno otaczającej nas przyrody wiosennej, słonecznej, kwitnącej tym razem pomagało nam odkrywać Maryję, bo przecież mamy miesiąc maj…

Zaprosiliśmy nasze Dzieci do odkrywania piękno i znaczenia Matki Boskiej, a także jej roli jako Królowej Wiosny. Wiosna jest symbolem odrodzenia, nowego życia i nadziei, co harmonizuje z rolą Matki w chrześcijaństwie. Podobnie jak wiosna przynosi świeżość i kwitnące rośliny, tak Matka Boska jest źródłem miłości, opieki i nadziei dla swoich dzieci.

To w Oazie Dzieci Bożych młodzi ludzie uczą się, jak czerpać z Jej przykładu siłę do wzrostu osobistego i duchowego, a także jak pielęgnować swoje relacje z Bogiem i bliźnimi. To miejsce, gdzie dzieci mogą odkrywać piękno wiosny zarówno w naturze, jak i w swoim wnętrzu, dzięki Matce, która jest Królową Wiosny dla ich serc.

 

(to tylko fotki połowy naszej wspólnoty, druga część tak pochłonięta była odkryciami, że zapomniała „pstryknąć”)  🙂