AKTUALNOŚCI

Oaza Dzieci Bożych czeka na Gościa z nieba

Mamy szczęście do słonecznej aury w dniach naszych spotkań… Dzisiaj odkrywaliśmy znaczenie zesłania Ducha Świętego i jego roli w życiu chrześcijańskim.

Zesłanie Ducha Świętego jest omawiane jako moment, w którym wierni otrzymują dary Ducha Świętego, co umacnia ich wiarę i zaangażowanie w życie Kościoła. Spotkania te są okazją do pogłębiania wiedzy religijnej, rozwijania duchowości oraz budowania wspólnoty wśród dzieci. Sobotnie Oazy są także czasem na modlitwę, refleksję i dzielenie się doświadczeniami duchowymi oraz wspólną zabawę… Nie udało nam się dzisiaj rozpalić ogniska za sprawą wysokiej trawy na jego miejscu, ale… był grill… Dlaczego marzyło nam się ognisko? OGIEŃ, a zwłaszcza jego iskry to znak Ducha Świętego.

DOBROĆ, UPRZEJMOŚĆ i RADOŚĆ to OWOCE DUCHA ŚWIĘTEGO… Tego właśnie uczymy się i doświadczamy w naszej Wspólnocie.