AKTUALNOŚCI

Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej PRZYGOTOWANA.

Od pierwszej PIELGRZYMKI w 1983 roku upłynęło sporo czasu… Wtedy dzisiejszy Dekanat Międzybrodzki przynależał do Dekanatu Kęckiego, stąd  PIELGRZYMKA DEKANATU KĘCKIEGO z Porąbki do Kalwarii ZebrzydowskiejSzukaliśmy pamiątek tego błogosławionego czasu 40 pielgrzymekDZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy wyszperali w swych zbiorach pamiątkowe zdjęcia i nam udostępnili…

Przed nami 2 DNI PIELGRZYMOWANIA… Pieszo… Autokarem i ufamy, że i własnymi samochodami… Będziemy DZIĘKOWAĆ, PROSIĆ, UWIELBIAĆ Boga i Jego Matkę za ten święty CZAS w sobotę na wspólnej EUCHARYSTII w Kalwaryjskim Sanktuarium o godz. 19.00

Wszystko przygotowane… Przy wejściu do kościoła może się odnajdziesz na zdjęciach…

Jest też ZAPROSZENIE… pusta kartka zaprasza do przysyłania ciekawych zdjęć z tegorocznej Jubileuszowej Pielgrzymki na adres parafii:

kontakt@parafiaporabka.pl