AKTUALNOŚCI

Dziś pielgrzymujemy przez Wielką Puszczę droga prowadziła do Targanic

Pierwsze kroki dość szybkie, tak jakbyśmy chcieli dojść dzisiaj do Kalwarii 🙂 prowadzą nas w stronę Wielkiej Puszczy…

Ale modlitwa różańcowa bolesnymi tajemnicami uspokoiła szyki…  Modliliśmy w powierzonych nam intencjach tych ludzi, którzy pójśc razem z nami nie mogli… W WIELKIEJ PUSZCZY wstępujemy najpierw do Matki Bożej Różańcowej na chwilkę modlitwy. Później jak zwykle wspaniała gościna – pyszne ciasta, kawa, herbata i wspomnienia… Gospodarzom serdeczne „Bóg zapłać”.

Drugi etap, czyli wspinaczkę pod górkę omodliliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia…

Po zejściu „z górki na pazurki” zawitaliśmy do TARGANIC do kościoła Nawiedzenia NMP serdecznie przywitani przez ks. proboszcza Dariusza Mależynę – chwila zatrzymania, modlitwy, oddechu i idziemy dalej…

 

Ze śpiewem łatwiej się wędruje…